Aby vás pohled do zrcadla bavil

Když jsem před pár lety viděla poprvé film Tajemství, byla jsem absolutně unešená. Pořád jsem si o něm chtěla s někým povídat. Vzpomínám si, že jsem dokonce uspořádala ve své kanceláři setkání pro moje nejbližší kolegyně a všechny jsme se na film dívaly společně.


ČLÁNEK, KTERÝ MĚL ZA NÁSLEDEK VLNU DALŠÍCH REAKCÍ

Teď nedávno se mně stalo něco podobného. Přečetla jsem si článek, který mě natolik zaujal, že celé dny nemluvím o ničem jiném. Bylo v něm přibližně toto:

Zkuste si představit, že jdete v polední pauze na oběd do restaurace. V okamžiku, kdy vcházíte do dveří, zjistíte, že jste zapomněla v kanceláři peněženku.

Normálně byste se asi otočila na kramfleku a s myšlenkou, že až do večera tady budete trčet hladem, jste se vrátila zpátky na pracoviště.

Protože ale víte, jak to chodí, nic takového neuděláte, ale naopak, klidně, jako byste svoji peněženku měla v kabelce u sebe, vejdete dovnitř.

Tam uvidíte u stolu kolegyně z vedlejší kanceláře. Jdete za nimi a řeknete jim, co se vám stalo. Jedna z nich vám nabídne, že za vás oběd zaplatí a vy jí peníze zítra vrátíte.

Vytáhne z peněženky dvoustovku a podá vám ji. Řeknete: „Děkuji“, vezmete peníze a jdete si sednout ke stolu, kde počkáte na obsluhu. Přesně takhle jste si to totiž ve své hlavě představovala.

Udělala byste to taky tak?

V ČEM JE POINTA?

Pointa je v tom, jak máme nastavené svoje myšlení. Protože:

vesmír vám splní všechno, po čem toužíte, ale potřebuje vědět, jak se u toho chcete cítit.

A teď schválně, jaká bude vaše první myšlenka, která vás napadne, když se podíváte na svůj obličej do zrcadla?

  • dobrý
  • strašný
  • stařena
  • celkem to ujde
  • vrásčitá
  • hnus

Abyste si to uvědomila ještě líp, zkuste si odpovědět: jaké pocity budete mít, když se na svůj obličej kouknete do zrcadla?

Jestli byla vaše odpověď podobná těm výše, pak asi ani vaše pocity nebudou nic moc, ale vesmír vám je všechny do puntíku splní.

Nejde totiž o to, jakou byste chtěla mít pleť, ale jak se budete cítit, až takovou pleť budete mít.

JAK BY TO TEDA MOHLO VYPADAT?

A teď si zkuste představit, jak se budete cítit, když se na sebe podíváte do zrcadla a řeknete si: dneska mně to sluší, vypadám fakt dobře, mám hezké oči,… Už vmímáte nebo spíš cítíte ten rozdíl?


Už víc jak patnáct let pracuji jako kosmetická poradkyně a vím, že ženy nejvíc řeší to, jaký krém si mají koupit.

Ano, je důležité vědět, co vaší pleti maximálně vyhovuje a co jí pomůže, aby vypadala pořád dobře.

Ale tak jako existuje den a noc, černá a bílá, tak existují spojené nádoby péče o pleť zvenku, ale i zevnitř a jedno bez druhého nefunguje.

Můžete mít nejdražší a nejkvalitnější krém na světě, ale když se na sebe podíváte do zrcadla a řeknete, že jste stařena, tak vám ani ten sebelepší krém nepomůže.

Starejte se o svoji pleť zvenku, ale nepodceňujte péči zevnitř. Začněte třeba tím, že pokaždé, když půjdete kolem zrcadla, tak se na sebe usmějte. Zkuste to vydržet měsíc a uvidíte ten rozdíl.

Funguje to! Vesmír vám dá krásnou a zdravou pleť, ale potřebuje vědět, jak se u toho chcet cítit. Zkuste začít úsměvem ♥.

Mějte hezký den

Vaše

Anička

Líbil se vám článek, rezonoval s vámi? Dejte ho přečíst na FB svojí kamarádce ⬇⬇⬇

 

Anna Krajíčková
Už víc jak 15 let ukazuje ženám, jak se jednoduše a s láskou starat o svoji pleť, aby to byla hra a zábava, která nestojí moc času ani peněz. Miluje kosmetiku, líčení, módu a barvy. Je inspirací pro ženy, které se chtějí přijmout a mít se rády takové, jaké jsou, protože jak sama říká: "Skutečná krása vychází (ne)jenom zevnitř". Je autorkou e-booku Sama sobě kosmetičkou>>, e-booku zdarma 9 chyb v péči o pleť>> ,celý její příběh si můžete přečíst TADY>> Připojte se k dalším ženám a nechte se inspirovat na její facebookové stránce SKUTEČNĚ KRÁSNÁ>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů