Koupila jste si krém a po prvním, druhém použití jste zjistila, že vám nevyhovuje, odložila jste ho s tím, že na ruce bude taky dobrý.
Jenže když už se vám to stane potřetí, počtvrté jste totálně naštvaná sama na sebe, že si nedokážete ani vybrat krém a v duchu počítáte peníze, které jste už takhle vyhodila oknem ven.
Řeknu vám to na rovinu, poukud si koupíte pleťový krém, který vám nevyhovuje, máte jen jednu možnost, co s ním, když nepočítám tu, že ho vypotřebujete na ruce a nohy nebo ho rovnou vyhodíte:
Každý nový krém, který začnete používat může mít na pleti reakci, je to normální, proto nedělejte rychlá rozhodnutí, že právě tento krém vám nevyhovuje.
Navíc, když začnete testovat krém jiné značky, kterou jste používala doposud, vaší pleti chvíli trvá, než se s tím srovná.
Berte to tak, že každý výrobce má jiné nároky a normy na výrobu, jiné složení krémů a pro vaši pleť je to taky něco jiného, nového, s čím se musí teprve „skamarádit“.
Je normální, že když začnete používat nový krém, může se na pleti objevit mírné zarudnutí a štípání. Asi do hodiny by však mělo odeznít. Tyto reakce se můžou projevovat i týden než si pleť zvykne. Proto nedělejte unáhledná rozhodnutí, že krém vaší pleti nevyhovuje.
Teď jsme vypotřebovali tu jednu jedinou možnost co s tím, když si koupíte krém a zjistíte, že vám nevyhovuje, ale nebojte, mám pro vás připravené i další tipy, které jsou možná daleko užitečnější a ušetří vám zbytečné nervy i špatně investované peníze.
Předcházejte špatné koupi pleťového krému.
Proto ještě před tím, než si koupíte vašeho nového pleťového miláčka, přečtěte si těchto pár řádků:
Pokud si kupujete nový krém za nemalé peníze, chtějte vždycky vzorek. Píšu tady za „nemalé peníze“ tím rozumějte krémy asi od 500 Kč nahoru, protože u levných krémů vzorky nebývají.
Pokud nakupujete u porakdyň společností jako je například: ORIFLAME, AVON, MARY KAY, TIANDE a další, jsou vzorky u dražších krémů samozřejmostí.
V obchodech a lékárnách najdete u dražších krémů testery. Je jasný, že když si k takovýmu testeru přivoníte a rozetřete si ho na ruku, asi nic moc nezjistíte.
V obchodě s s sebou proto mějte cestovní nádobku, do které si trošku krému z testeru odděláte a doma pak v klidu vyzkoušíte.
Není nic jednnoduššího, jak tímto způsobem předejít vyhozeným penězům a nadávkám, sakrování a rozčilování.
Pokud v obchodě, drogerii nebo u prodejců Oriflame, Avon, Mary Kay, Tiande atd. k vámi vybranému produktu nebude existovat vzorek, tak ještě než ho koupíte, vždycky se doptejte, co máte dělat, když vám krém nebude vyhovovat.
Znovu tak předejdete rozčarování a zbytečnému vyhazování peněz a nebo si raději připlatíte a koupíte si kvalitnější krém za vyšší cenu, který budete mít možnost díky vzorečku nebo testeru vyzkoušet a budete s ním maximálně spokojená.
Je doba, která nás nutí nakupovat přes internet. Jestli svoji kosmetickou značku teprve hledáte a rozhodnete se vyzkoušet nový krém, který si chcete koupit na internetu, pak si nejprve přečtěte obchodní podmínky prodávajícího, ve kterých hledejte odpověď na otázku: „co s tím krémem budu dělat, když mi nebude vyhovovat?“
Předcházíte svému vlastnímu zklamání a možná taky nepěkné kritice z vaší strany na kosmetickou značku a její konkrétní produkt, který si to třeba ani nezaslouží.
Používejte svůj selský rozum a když budete cítit, že vám chce prodavačka/prodejce něco vnutit, nebo si nejí jistá tím co říká, raději řekněte ne a jděte hledat jinam.
Minulý týden jsem byla v lékárně a zahrála jsem si na potencionální zákaznici, která chce koupit pleťový krém. Když jsem se obsluhy zeptala, pro jakou věkovou skupinu je mnou vybraný krém nejvhodnější, nastalo chvíli ticho a pak mi říká: „No asi tak, jak jsme my.“ Prodavačka vypadala na třicet, já jsem letos v létě slavila padesát.
Žádný krém v cenové relaci, kterou měl ten, co jsem si vybrala, nemůže být dobrý jak pro třicetiletou ženu stejně tak, jako pro padesátiletou. Ve třiceti má vaše pleť úplně jiné nároky než v padesáti. To mi věřte.
Odešla jsem trochu rozčarovaná s tím, že ženy, které tady nakoupí pleťovku, nemusí být vždycky spokojené, a proto:
Tento bod jsem možná měla napsat jako první, protože si myslím, že je nejdůležitější. Stačí se naučit pár jednoduchých zásad (jsou jen 4) při koupi pleťového krému a máte až do konce svýho života vyhráno.
Všechny zásady najdete v mém e-booku: Jak vybrat krém na obličej. Najdete v něm i vzorový nákup, který vám ušetří špatně investované peníze a taky tajný věci, na který byste si měla dát pozor, než si jakýkoli nový krém koupíte.
Jestli vás to zajímá, odkaz na e-book najdete TADY >>>
Přeju vám, abyste už od teď kupovala jen krémy, které budou vaší pleti maximálně vyhovovat, zdůrazní její přirozenou krásu a vy se díky jejich pravidelnému používání stanete šťastnou, spokojenou a sebevědomou ženou.
Mějte se krásně, zdraví vaše
Anička
Líbil se vám článek, rezonoval s vámi? Dejte ho přečíst na FB svojí kamarádce ⬇⬇⬇
P.S.: Všechny informace, které jsem v článku použila, jsou moje vlastní zkušenosti a názory, nejedná se o žádné lékařské doporučení, které by nahrazovalo lékařskou péči. Prosím, berte to na vědomí.