O čem se v péči o pleť nemluví, ale měla byste to vědět

Dneska pro vás mám něco zajímavého a důležitého. Něco, co byste měla vědět, ale bohužel se o tom v péči o pleť nemluví.

VAŠÍ TOUHOU JE VAŠE VNITŘNÍ I VNĚJŠÍ KRÁSA

Chcete vypadat dobře, cítit se fajn, žensky a taky tak trochu sexy. A taky chcete mít zdravou a hezkou pleť, protože je vám jasné, že to s tím všechno souvisí.

Začnete tím, že si koupíte pleťový krém. Začnete ho používat, dokonce ho vypoužíváte celý, ale žensky, sexy a spokojená se pořád necítíte.

Situace je pořád stejná. Při každém pohledu na svůj obličej do zrcadla lehce znervózníte, protože čekáte zázrak, ale je vám jasné, že ten se nekoná. Takže se ujistíte stejnou písničkou:

vypadám furt blbě a nemožně!

Strašně moc si ale přejete, aby se něco s vaší pletí změnilo. Začnete si tedy pohrávat s myšlenkou, že budete chodit ke kosmetičce. Od spolupracovnic zjistíte, která je tady v okrese nejlepší a k té se objednáte.

Chodíte tam půl roku, rok, je vám u ní přijemně. A navíc se tam vždycky dozvíte nějaký ten drb, kdo a s kým. Trošku se tam taky prospíte (oficiálně tomu říkejme, že relaxujete s pleťovou maskou), ale na vzhledu vaší pleti se pořád nic radikálního neděje.

  • Je mdlá, zešedlá, uvadlá, bez života,
  • s prvními vráskami okolo očí,
  • velkými póry s černými tečkami,
  • sem tam hnisajícím pupínkem,
  • a pigmentovými skvrnami (zatím jen) na krku.

Je vám z toho zle a v duchu zoufale řvete:

BOŽE, JAK Z TOHO VEN?

Zachovejte klid. Umím vám totiž pomoct. Řeknu vám něco, o čem se v péči o pleť vůbec nemluví, ale má TO stoprocentně kladný účinek na každou pleť, tedy i na tu vaši.

PÉČE O PLEŤ MÁ DVĚ CESTY. Obě je potřeba propojit a kráčet po nich současně, souběžně, protože jedině tak získáte zdravou a krásnou pleť, se kterou souvisí vaše sebevědomí, úspěch, jistota, životní spokojenost, nadhled, ženskost, elegance.

ALE JAK TO MÁM UDĚLAT?

Ukážu vám to na vašem vlastním příkladu. Představte si sama sebe tady a teď. O svoji pleť už se nějakým způsobem staráte, používáte krémy, občas se odlíčíte a dáte si masku.

To je v pořádku, ale pokaždé když se na svůj obličej podíváte do zrcadla, vaše vnitřní já křičí, no to je strašný, ty ucpaný póry, pigmentový skvrny a těch vrásek. Je vám z toho všeho mdlo a rychle od zrcadla utíkáte pryč.

A tady je právě skrytá vaše vnitřní péče o pleť, která se v tomto případě nekoná.

Ruku na srdce. Co se asi může stát, když se párkát týdně, utvrdíte v tom, že vypadáte jako stařena, cítíte se nemožně a na svůj obličej se nedokážete podívat do zrcadla?

Když se systematicky několik let utvrzujete v tom, že jste fakt nemožná, hnusná a nemáte se ráda, váš mozek tomu uvěří a všechny tyto vnitřní pocity spolehlivě ukáže na kvalitě vaší pleti. To mi věřte!

ZMĚŇTE TO! PROTOŽE I VY MÁTE PRÁVO NA ZDRAVOU A KRÁSNOU PLEŤ!

Na druhou stranu, pojďme to obrátit. Mám pro vás jednu malou práci s vlastními myšlenkami. Zkuste teď něco, čím byste mohla začít vnitřně a systematicky měnit svoji pleť.

PRÁCE SAMA SE SEBOU

Představte si sama sebe, jak se díváte na svůj obličej do zrcadla. Párkrát se nadechněte a vydechněte. Jestli budete chtít, zavřete si oči. Soustřeďte se do bodu, kde máte srdce a řekněte si párkrát po sobě:

Mám se ráda taková, jaká jsem, miluji svoji pleť takovou, jaká je.

Zkuste tuto vnitřní práci se svojí pletí udělat párkrát denně, zkuste vydržet týden a uvidíte co se stane.

VYDEJTE SE NA CESTU K PLETI SVÝCH SNŮ

Milá ženo, chci vám zjednodušit a ulehčit cestu k pleti vašich snů. Pomůžu vám odstranit všechny vaše mentální bloky v tom, co si o své pleti myslíte, protože pokud se o svoji pleť budete starat nejenom zvenku, ale i zevnitř, budete mít zdravou a krásnou pleť, pleť, za kterou se už nikdy nebudete muset stydět.

S láskou proto pro vás vytvářím zbrusu nový e-mailový kurz. A garantuji vám, že až se po jeho absolvování na sebe podíváte v koupelně do zrcadla, sebevědomě a jistě si řeknete: „Dneska mi to fakt sluší, dneska vypadám báječně“.

Vy i vaše pleť se máte na co těšit, bude to parádní jízda.

S láskou vaše

Anička

Líbil se vám článek? Dejte ho přečíst svým známým ⬇⬇⬇

Anna Krajíčková
Už víc jak 15 let ukazuje ženám, jak se jednoduše a s láskou starat o svoji pleť, aby to byla hra a zábava, která nestojí moc času ani peněz. Miluje kosmetiku, líčení, módu a barvy. Je inspirací pro ženy, které se chtějí přijmout a mít se rády takové, jaké jsou, protože jak sama říká: "Skutečná krása vychází (ne)jenom zevnitř". Je autorkou e-booku Sama sobě kosmetičkou>>, e-booku zdarma 9 chyb v péči o pleť>> ,celý její příběh si můžete přečíst TADY>> Připojte se k dalším ženám a nechte se inspirovat na její facebookové stránce SKUTEČNĚ KRÁSNÁ>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů