Reference od žen na e-book SAMA SOBĚ KOSMETIČKOU

Váš e-book Sama sobě kosmetičkou je naprosto úžasný. Konečně vím, jak pečovat o svoji pleť, co a kdy nanášet a hlavně proč. Jsem nadšená, jak je to vlastně celé jednoduché. Cítím najednou radost pečovat o svojí pleť a moc se na to každé ráno i večer těším.
Kateřina Š.
O svou pleť jsem nikdy extra nepečovala. Obzvlášť od narození prvního dítěte šla veškerá péče o sebe bokem. Ovšem tento e-book mě tak nadchl, že jsem musela začít hned! Po týdnu je má pleť zářivá, živá. Už vůbec nevypadám tak unaveně, jako dřív. A rozhodně při focení nemusím používat tolik různých filtrů a maskovadel. Z péče o pleť se stal každodenní rituál a já i má pleť si jej užíváme plnými doušky.
Petra Hofríkováwww.motivarna.cz
Vždycky jsem tápala v tom, kdy a jak často mám kosmetické produkty používat. Nebyla jsem si jistá, jestli nedělám někde zbytečnou chybu. Pak jsem si přečetla e-book Sama sobě kosmetičkou a mám v tom jednou provždy jasno. Jestli si nejste jistá tím, co a proč na své pleti děláte, e-book Sama sobě kosmetičkou vám pomůže.
Anežka Mičánkováwww.anezkamicankova.cz
O péči o pleť se zajímám už od mlada, proto jsem si říkala, co nového se můžu ještě dozvědět. Musím vám ale napsat, že po přečtení e-booku jsem byla dost mile překvapená. Dozvěděla jsem se takové informace, které jsem na internetu, v časopisech ani nikde jinde nenašla, navíc jsem se naučila různé fígle, jak efektivněji pečovat o svoji pleť. V koupelně teď trávím mnohem míň času a moje pleť vypadá pořád stejně dobře. Možná, že i líp :)
Lucie Konečnáwww.cocoblog.cz
Musím se vám k něčemu přiznat, nesnáším odličování řas. Připadám si totiž, jako bych oči drhla "rejžákem" a i když se snažím odličit pečlivě, stejně se ráno probouzím s černými šmouhami pod očima. Včera jsem se poprvé zkusila odlíčit podle Vaší rady a bylo to úplně něco jiného. Řasenka pustila okamžitě a ráno žádné šmouhy pod očima. Díky za super tip.
Kristýna Sucháwww.kristynasucha.cz

Chcete se staky stát SAMA SOBĚ KOSMETIČKOU?

Klikněte na tlačítko a dozvíte se víc