Jste tu v pravý čas! Mám pro vás speciální DÁREK.

Čtěte dál, protože platí už jen

Toužíte po zdravé a krásné pleti, ale myslíte si,
že vás to bude stát moc peněz a času?

 

Nevíte, jak o pleť pečovat, a tak ze strachu, abyste neudělala chybu, neděláte nic?

 

Myslíte si, že krásná pleť patří jen modelkám z titulních stran časopisů?

Napadají vás další otázky? Sem s nimi! Mám pro vás totiž odpovědi.

Ukážu vám, že cesta k pleti vašich snů je jednodušší než si myslíte.
Stačí vám 10 minut denně a vaše pleť bude zářit.

Už nebudete muset čekat v kosmetickém salonu, až na vás přijde řada, kupovat krémy, které vaší pleti nevyhovují a bát se podívat do zrcadla, protože se za svoji pleť stydíte.

Jmenuji se Anna Krajíčková

víc jak 15 let ukazuji ženám, jak se správně a s láskou starat o pleť, aby je to bavilo, nestálo moc času ani peněz.

Učím ženy určit typ pleti, jednoduše se odlíčit, správně nanášet krémy. Ony pak ví, kdy, co, jak a proč mají dělat a netápou v péči o pleť.

Už několik let jsem nebyla u kosmetičky. Přesto stále slyším otázku, jak do dělám, že mám tak hezkou pleť?

Když jsem v roce 2002 odjížděla ze svého prvního kosmetického školení, byla jsem totálně fascinovaná, jak jednoduše a celkem levně lze získat zdravou a krásnou pleť.

 

Dlouho jsem si myslela, že tyto informace budu předávat jen ženám ve svém okolí. Když jsem však viděla jejich nadšené reakce, řekla jsem si, že je škoda, aby se tyto informace nedostaly dál.

Napsala jsem e-book:

SAMA SOBĚ KOSMETIČKOU

odhalte 3 jednoduché kroky a nechte svoji pleť zazářit

Ve třech jednoduchých krocích vás naučím jasnou a srozumitelnou formou pečovat o pleť tak, že vám to nezabere víc jak 10 minut denně. Nebojte se, zvládnete to, i když vás to ve škole neučili.

Tento e-book je pro všechny ženy, které chtějí znát:

CO

Odhalíte srozumitelný návod, CO v systému péče o pleť dělat, takže budete mít jasno v tom, které konkrétní činnosti vás dovedou k pleti vašich snů.

KDY

Dostanete jasný časový plán, KDY je potřeba jednotlivé kroky udělat a jak jdou za sebou. Pak už nikdy nebudete tápat v tom, jestli jste vše udělala ve správném pořadí.

PROČ

Pochopíte zákon, PROČ je důležité jednotlivé kroky v systému péče o pleť dělat, takže si celý systém zautomatizujete a jednotlivé činnosti do sebe zapadnou jako dětská skládačka.

JAK

Na jednoduchých příkladech vám popíšu, JAK celé ošetření pleti dělám. Naučím vás postupy, které používám a sama uvidíte, že za krátký čas se na péči o pleť budete těšit.


Odhalím vám jednoduché návyky v péči o pleť, na které se budete každý den těšit, zjistíte správné pořadí používání kosmetických produktů, takže už nebudete muset přemýšlet, kdy je použít. Navíc vás naučím triky na zjednodušení péče o pleť, díky kterým si ulehčíte život a vaše peněženka to nepozná.

Co obsahují jednotlivé kroky:

Krok číslo 1:

ČISTÍME

Probouzíte se ráno s černými šmouhami pod očima, i když jste se večer pečlivě odlíčila? Tomu je teď konec! Naučíte se SPRÁVNĚ a JEDNODUŠE odličovat.

Krok číslo 2:

TONIZUJEME

Přemýšlíte, jestli si máte koupit ČISTICÍ MLÉKO nebo TONIZAČNÍ VODU, když oboje je na čištění? Už nebudete muset! Hravě totiž pochopíte rozdíl mezi těmito produkty.

 

Krok číslo 3:

HYDRATUJEME

Tápete ve výběru vhodného krému? Naučím vás správně rozeznat svůj typ pleti, abyste si byla jistá výběrem kosmetických produktů.

Navíc zjistíte:


 • kdy a jak používat peeling. Toto slovo už vám nebude znít cizojazyčně, protože s ním budete kamarádka,
 • proč je nutné používat pleťovou masku, sérum nebo kapsle,
 • jak skladovat kosmetické produkty. Budete přesně vědět kam je uložit (a lednice to není ☺)

Běžná cena tohoto e-booku je 990 Kč, 
ale dnes tu mám pro vás něco speciálního:

DÁREK JEN PRO VÁS

Slevu ve výši 500 Kč.
Ano, čtete dobře pětistovku platím za vás!


Trvalo mi pár let, než jsem v praxi sama na sobě vyzkoušela jednoduchý, systematický, levný a funkční systém péče o pleť. 

 

Prošla jsem řadou kosmetických kurzů a věnovala čas tomu, abych posbírala zkušenosti, typy a triky, takže v koupelně trávím minimum času, se svojí pletí jsem kamarádka a cítím se sexy i nenalíčená ☺.

Staňte se i vy jednoduše sama sobě tou nejlepší kosmetičkou.

A co vzkazují čtenářky:


Konečně mi někdo jednoduše a přesně vysvětlil, jak se kosmetické produkty používají a k čemu vlastně jsou. Do teď jsem si myslela, že je to jedno a dělala zbytečné chyby. Praktické tipy jsou k tomu ještě třešničkou na dortu.
Anežka Mičánkováwww.anezkamicankova.cz
Ebook předkládá ucelený návod, jak, kdy a s čím pečovat o svou pleť. Nejde jen o přehledné informace, ale i o rituál, díky kterému bude pleť i sebevědomí spokojenější. Líbil se mi tip na odličování řas a už ho praktikuji ;-) Doporučuji všem ženám, které si nejsou jisté, jak o pleť pečovat a zároveň se chtějí jednoduchou péčí hýčkat.
Kristýna Sucháwww.kristynasucha.cz, průvodkyně žen těhotenstvím a mateřstvím
O to, jak mít zdravě vypadající pleť se velmi zajímám. Po obdržení ebooku pro mě tedy bylo velkým překvapením, kolik toho ještě o mé pleti nevím a jak o ni mohu pečovat mnohem starostlivěji. Aniččin návodný ebook popisuje jednoduše a stručně ve 3 krocích, jak každý den správně pečovat o svoji pleť. E-book dodává i pádné důvody, proč jsou jednotlivé kroky tak důležité a právě to mě "nakoplo" k tomu, abych, jak mám občas ve zvyku, nelenošila, a opravdu poctivě se věnovala každému z nich. E-book doporučuji každé ženě, která touží po tom mít zdravě vypadající pleť. Po pravidelném dodržování všech kroků a Aniččiných fíglů vám ebook již v krátké době zvýší Vaše sebevědomí.
Lucie Konečnáwww.cocoblog.cz
O svou pleť jsem nikdy extra nepečovala. Obzvlášť od narození prvního dítěte šla veškerá péče o sebe bokem. Ovšem tento e-book mě tak nadchl, že jsem musela začít hned! Po týdnu je má pleť zářivá, živá. Už vůbec nevypadám tak unaveně, jako dřív. A rozhodně při focení nemusím používat tolik různých filtrů a maskovadel. Z péče o pleť se stal každodenní rituál a já i má pleť si jej užíváme plnými doušky.
Petra HofríkováAutorka projektu Motivárna Tvůrkyně SHAMBALLA náramků s vlastním záměrem, www.motivarna.cz

S e-bookem navíc získáte tyto  2 FANTASTICKÉ DÁRKY, které jsou SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ:

Dárek číslo 1:

Nákupní seznam s checklistem

O svoji pleť se nemůžete dobře starat, když nemáte potřebné kosmetické výrobky. Vytvořila jsem proto seznam všech věcí, které je nutné mít. Seznam obsahuje praktický checklist. Budete si tak moci odškrtávat výrobky, které k péči o pleť potřebujete a už doma máte.

Dárek v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA


Dárek číslo 2:

Jdi do akce!

Samo od sebe se nic nestane, a tak vám na začátku chci pomoci. Jako bonus získáváte praktický pracovní sešit na 21 dnů, kde si každý den odškrtnete všechny vaše splněné kroky v péči o pleť. Toto je nepostradatelný pomocník do té doby, než získáte rutinu v novém systému péče o pleť.

Dárek v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA


e-book i s BONUSY se mi líbí


nebo vás přece jen napadlo ještě pár otázek?

 • Mám svůj systém péče o pleť a nechci ho měnit
  Ano, v péči o pleť si každá z nás vytvořila svoje vlastní návyky a stereotypy. Ale víte opravdu jistě, že vaší pleti pomáhají, a že jí podporují v její přirozené funkci? S tímto e-bookem získáte jistotu, že pro svoji pleť děláte maximum toho, co jí vyhovuje.
 • Je to pro mě příliš mnoho peněz
  Tomu rozumím, ale pojďme se na to podívat z jiné strany. Za cenu e-booku koupíte jeden kvalitní krém a může se stát, že ho vyhodíte, protože vám nebude vyhovovat. Nebo zaplatíte vaší kosmetičce ze jedno ošetření, které si po přečtení tohoto e-booku budete dopřávat v klidu doma, protože budete vědět, co, kdy, proč a jak máte dělat a ušetříte tak daleko víc peněz, než je cena tohoto e-booku, který vám zůstane NAVŽDY.
 • Všechny informace si můžu najít na internetu zadarmo sama
  Ano, spousta informací se dnes dá na internetu najít. Ale ruku na srdce, kolik vám to vezme času? V e-booku najdete všechno pohromadě na jednom místě a čas, který ušetříte můžete věnovat třeba sama sobě nebo své rodině, zájmům nebo koníčkům.
 • Raději si koupím něco jiného, není to pro mě až tak důležité
  Znáte tuto větu od Coco Chanel: "Ve dvaceti máme pleť takovou, jakou jsme zdědily, v padesáti takovou, jakou si zasloužíme!". Znám spoustu žen, které za mnou přijdou s tím, že se jim v obličeji objevily první vrásky, a že si chtějí koupit "zázračný" krém, který pomůže. Bohužel, takový krém NE-existuje. Stárnutí pleti se totiž nedá zastavit, ale zpomalit ANO. Je jen na nás, jak chceme, aby naše pleť vypadala.

Pořád ještě váháte?

Mým přáním je, abyste měla pleť svých snů, abyste si pokaždé, když projdete kolem zrcadla řekla, že vypadáte fakt dobře, abyste byla spokojená sama se sebou a vaše pleť zářila.

PROTO VÁM DÁVÁM 100% GARANCI SPOKOJENOSTI

Do e-booku jsem velmi srozumitelně krok za krokem sepsala všechno, co potřebujete vědět a znát v péči o svoji pleť. A nechci vás zklamat!

 

Když usoudíte, že e-book není pro vás to pravé, mám pro vás řešení. Pokud zjistíte, že tyto informace pro vás nejsou užitečné, a že v nich neobjevujete nic nového a přínosného, nabízím vám garanci vrácení peněz do 14-ti dnů od zakoupení e-booku.

 

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Chci využít svůj dárek, bonus 500 Kč

Nabídka platí už jen

Přeji vám, abyste se stala sama sobě tou nejlepší kosmetičkou, aby vás péče o pleť bavila a abyste se na ni každý den těšila ♥
Anna KRAJÍČKOVÁvaše kosmetická poradkyně

Chcete se mě na něco zeptat nebo se poradit?

Napište mi: info@annakrajickova.cz