Chcete se naučit oddálit první vrásky, předcházet pigmentovým skvrnám a mít zdravou, čistou a hydratovanou pleť?

 

Chcete mít všechny důležité informace ohledně péče o pleť na jednom místě radši, než je pracně hledat na internetu?


 • Používáte denní i noční krém, ale zdravou a hezkou pleť v zrcadle stejně nevidte?
 • V drogerii koupíte krém, který je ve slevě, protože vybíráte podle ceny a ne podle toho, co vaše pleť potřebuje?
 • Trápí vás první vrásky, pigmentové skvrny a taky výčitky, že byste v péči o pleť moha být důlednější?
 • Vaše pleť je zešedlá, unavená a mdlá, protože trpí městským smogem a nečistotami z ovzduší a vy nevíte jak to změnit?
 • Jste po celodenním shonu tak unavená, že večer usínáte neodlíčená a možná ani netušíte, jaký problém si tím způsobujete?

Poznáváte se v něčem?

O svou pleť jsem nikdy extra nepečovala. Obzvlášť od narození prvního dítěte šla veškerá péče o sebe bokem. Ovšem tento e-book mě tak nadchl, že jsem musela začít hned! Po týdnu je má pleť zářivá, živá. Už vůbec nevypadám tak unaveně, jako dřív. Z péče o pleť se stal každodenní rituál, který si užívám plnými doušky.
Petra Hofríkováwww.motivarna.cz

Ukážu vám, že cesta ke krásné a zdravé pleti

je jednodušší, než si myslíte.

STAČÍ VÁM JENOM 10 MINUT DENNĚ!

Jmenuji se Anna Krajíčková, víc jak patnáct let jsem pracovala na pozici kometické poradkyně.

Každý den jsem na ženách pozorovala, co o nich jejich pleť na první pohled prozradí a jak souvisí s jejich sebevědomím.

Viděla jsem, kolik žen potřebuje v péči o pleť podat pomocnou ruku.

Když jsem v roce 2002 odjížděla ze svého prvního kosmetického školení, byla jsem totálně fascinovaná, jak jednoduše a celkem levně lze získat zdravou a krásnou pleť.

 

Nadšeně jsem o péči o pleť povídala všem ženám ve svém okolí. Když jsem viděla jejich pozitivní reakce, řekla jsem si, že je škoda, aby se tyto informace nedostaly dál. I můj den má 24 hodin, proto vznikl tento praktický e-book.

SAMA SOBĚ KOSMETIČKOU

krok za krokem, jak jednoduše, systematicky
a levně pečovat o svoji pleť s výsledky, které uvidíte v zrcadle ihned

Váš e-book Sama sobě kosmetičkou je naprosto úžasný. Konečně vím, jak pečovat o svojí pleť, co a kdy nanášet a hlavně proč. Jsem nadšená, jak je to vlastně celé jednoduché. Cítím najednou radost pečovat o svojí pleť a moc se na to každé ráno i večer těším.
Kateřina Š.
Díky e-booku se naučíte jednoduché návyky, takže péče o pleť pro vás bude takovou samozřejmostí, jako čištění zubů. Už po pár dnech uvidíte na své pleti pozitivní změnu, které si všimnou nejenom vaše kolegyně v práci, ale i váš šéf.

CO

Získáte srozumitelný návod, CO v systému péče o pleť dělat, takže budete mít jasno v tom, které konkrétní činnosti vás dovedou k pleti vašich snů.

KDY

Dostanete jasný časový plán, KDY je potřeba jednotlivé kroky udělat a jak jdou za sebou. Pak už nikdy nebudete tápat v tom, jestli jste vše udělala ve správném pořadí.

PROČ

Pochopíte zákon, PROČ je důležité jednotlivé kroky v systému péče o pleť dělat, takže si celý systém zautomatizujete a jednotlivé činnosti vám do sebe zapadnou jako dětská skládačka.

JAK

Na jednoduchých příkladech vám popíšu, JAK celé ošetření pleti dělám. Naučíte se postupy, které mám sama na sobě vyzkoušené a uvidíte, že za krátký čas se na péči o pleť budete těšit.

Vždycky jsem tápala v tom, kdy a jak často mám kosmetické produkty používat. Nebyla jsem si jistá, jestli nedělám někde zbytečnou chybu. Pak jsem si přečetla e-book Sama sobě kosmetičkou a mám v tom jednou provždy jasno. Jestli si nejste jistá tím, co a proč na své pleti děláte, e-book Sama sobě kosmetičkou vám pomůže.
Anežka Mičánkováwww.anezkamicankova.cz

3 krokový systém péče o pleť si zamilujete hned, protože je

JEDNODUCHÝ A INTUITIVNÍ

Krok číslo 1:

ČIŠTĚNÍ

Probouzíte se ráno s černými šmouhami pod očima, i když jste se večer pečlivě odlíčila? Tomu je teď konec! Naučíte se SPRÁVNĚ a JEDNODUŠE odličovat.

Krok číslo 2:

TONIZACE

Přemýšlíte, jestli si máte koupit ČISTICÍ MLÉKO nebo TONIZAČNÍ VODU, když oboje je na čištění? Už nebudete muset! Hravě totiž pochopíte rozdíl mezi těmito produkty.

 

Krok číslo 3:

HYDRATACE

Tápete ve výběru vhodného krému? Naučím vás správně rozeznat svůj typ pleti, abyste si byla jistá výběrem kosmetických produktů.


NAVÍC ZJISTÍTE:

 • jak se vyhnete unáhleným nákupům a ušetříte peníze i zklamání z koupě nevhodného výrobku
 • jak získáte čas a bez výčitek si dopřejete pleťovou masku, která je pro vaši pleť důležitá
 • jak skladovat kosmetické produkty, aby vám vydržely co nejléle. Budete přesně vědět kam je uložit (a lednice to není ☺)
 • jak oživíte unavenou, mdlou a povadlou pleť
 • jak být spokojená se svojí pletí i když není podle vašich představ.

Cena tohoto e-booku je po slevě 990 Kč

Trvalo mi pár let, než jsem v praxi sama na sobě vyzkoušela jednoduchý, systematický, levný a fungující systém péče o pleť. 

 

Prošla jsem řadou kosmetických kurzů a věnovala čas tomu, abych posbírala zkušenosti, typy a triky, takže v koupelně trávím minimum času, se svojí pletí jsem kamarádka a cítím se sexy i nenalíčená ☺.

Staňte se i vy jednoduše

SAMA SOBĚ TOU NEJLEPŠÍ KOSMETIČKOU, získejte pevné návyky v péči o pleť a garantuji vám, že výsledek uvidíte v zrcadle hned.

A co vzkazují čtenářky:

O péči o pleť se zajímám už od mlada, proto jsem si říkala, co nového se můžu ještě dozvědět. Musím vám ale napsat, že po přečtení e-booku jsem byla dost mile překvapená. Dozvěděla jsem se takové informace, které jsem na internetu, v časopisech ani nikde jinde nenašla, navíc jsem se naučila různé fígle, jak efektivněji pečovat o svoji pleť. V koupelně teď trávím mnohem míň času a moje pleť vypadá pořád stejně dobře. Možná, že i líp :)
Lucie Konečnáwww.cocoblog.cz
Musím se vám k něčemu přiznat, nesnáším odličování řas. Připadám si totiž, jako bych oči drhla "rejžákem" a i když se snažím odličit pečlivě, stejně se ráno probouzím s černými šmouhami pod očima. Včera jsem se poprvé zkusila odlíčit podle Vaší rady a bylo to úplně něco jiného. Řasenka pustila okamžitě a ráno žádné šmouhy pod očima. Díky za super tip.
Kristýna Sucháwww.kristynasucha.cz, průvodkyně žen těhotenstvím a mateřstvím
Vždycky jsem tápala v tom, kdy a jak často mám kosmetické produkty používat. Nebyla jsem si jistá, jestli nedělám někde zbytečnou chybu. Pak jsem si přečetla e-book Sama sobě kosmetičkou a mám v tom jednou provždy jasno. Jestli si nejste jistá tím, co a proč na své pleti děláte, e-book Sama sobě kosmetičkou vám pomůže.
Anežka Mičánkováwww.anezkamicankova.cz
O svou pleť jsem nikdy extra nepečovala. Obzvlášť od narození prvního dítěte šla veškerá péče o sebe bokem. Ovšem tento e-book mě tak nadchl, že jsem musela začít hned! Po týdnu je má pleť zářivá, živá. Už vůbec nevypadám tak unaveně, jako dřív. A rozhodně při focení nemusím používat tolik různých filtrů a maskovadel. Z péče o pleť se stal každodenní rituál a já i má pleť si jej užíváme plnými doušky.
Petra Hofríkováwww.motivarna.cz

Chcete víc?

S e-bookem navíc získáte tyto 2 fantastické dárky, které jsou samostatně neprodejné

Dárek číslo 1:

NÁKUPNÍ SEZNAM S CHECKLISTEM

O svoji pleť se nemůžete dobře starat, když nemáte potřebné kosmetické výrobky. Vytvořila jsem proto seznam všech věcí, které je nutné mít. Seznam obsahuje praktický checklist. Budete si tak moci odškrtávat výrobky, které k péči o pleť potřebujete a už doma máte.

Dárek v hodnotě 199 Kč získáváte ZDARMA!


Dárek číslo 2:

JDI DO AKCE!

Samo od sebe se nic nestane, a tak vám na začátku chci pomoci. Jako bonus získáváte praktický pracovní sešit na 21 dnů, kde si každý den odškrtnete všechny vaše splněné kroky v péči o pleť. Toto je nepostradatelný pomocník do té doby, než získáte rutinu v novém systému péče o pleť.

Dárek v hodnotě 250 Kč získáváte ZDARMA!


e-book i s BONUSY se mi líbí


nebo vás přece jen napadlo ještě pár otázek?

 • Mám svůj systém péče o pleť a nechci ho měnit
  Ano, v péči o pleť si každá z nás vytvořila svoje vlastní návyky a stereotypy. Ale víte opravdu jistě, že vaší pleti pomáhají, a že jí podporují v její přirozené funkci? S tímto e-bookem získáte jistotu, že pro svoji pleť děláte maximum toho, co jí vyhovuje.
 • Je to pro mě příliš mnoho peněz
  Tomu rozumím, ale pojďme se na to podívat z jiné strany. Za cenu e-booku koupíte kvalitní krém a může se stát, že ho vyhodíte, protože vám nebude vyhovovat. Nebo zaplatíte vaší kosmetičce ze jedno ošetření, které si po přečtení tohoto e-booku budete dopřávat v klidu doma, protože budete vědět, co, kdy, proč a jak máte dělat a ušetříte tak daleko víc peněz, než je cena tohoto e-booku, který vám zůstane NAVŽDY.
 • Všechny informace si můžu najít na internetu zadarmo sama
  Ano, spousta informací se dnes dá na internetu najít. Ale ruku na srdce, kolik vám to vezme času? V e-booku najdete všechno pohromadě na jednom místě a čas, který ušetříte můžete věnovat třeba sama sobě nebo své rodině, zájmům nebo koníčkům.
 • Raději si koupím něco jiného, není to pro mě až tak důležité
  Znáte tuto větu od Coco Chanel: "Ve dvaceti máme pleť takovou, jakou jsme zdědily, v padesáti takovou, jakou si zasloužíme!". Znám spoustu žen, které za mnou přijdou s tím, že se jim v obličeji objevily první vrásky, a že si chtějí koupit "zázračný" krém, který pomůže. Bohužel, takový krém NE-existuje. Stárnutí pleti se totiž nedá zastavit, ale zpomalit ANO. Je jen na nás, jak chceme, aby naše pleť vypadala.
 • Musím si kupovat nějaké produkty?
  V e-booku vám nebudu nabízet, prodávat ani doporučovat žádnou konkrétní značku. Naopak, naučím vás, jak si cestu k té své najdete sama.

Pořád ještě váháte?

Mým přáním je, abyste měla pleť svých snů, abyste si pokaždé, když projdete kolem zrcadla řekla, vypadám fakt dobře i nenalíčená, abyste byla spokojená sama se sebou a vaše pleť zářila.

DÁM VÁM 100% GARANCI SPOKOJENOSTI

Do e-booku jsem velmi srozumitelně krok za krokem sepsala všechno, co potřebujete vědět a znát v péči o svoji pleť. A nechci vás zklamat!

 

Když usoudíte, že e-book není pro vás to pravé, mám pro vás řešení. Pokud zjistíte, že tyto informace pro vás nejsou užitečné, a že v nich neobjevujete nic nového a přínosného, nabízím vám garanci vrácení peněz do 14-ti dnů od zakoupení e-booku.

 

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Pojďte i vy dát systém do své péče o pleť. Pečujte o ni jako profesionálka s minimem času, peněz a s okamžitými výsledky.

Přeji vám, abyste se stala Sama sobě tou nejlepší kosmetičkou, aby vás péče o pleť bavila a abyste se na ni každý den těšila ♥
Anna KRAJÍČKOVÁkosmetická poradkyně

Chcete se mě na něco zeptat nebo se poradit?

Napište mi: info@annakrajickova.cz